дивись.info

До 26 січня можна голосувати за логотип заявки Львова на Зимову Олімпіаду 2022

До 26 січня можна голосувати за логотип заявки Львова на Зимову Олімпіаду 2022

До 26 січня у мережі Інтернет можна голосувати за логотип заявки міста Львова на проведення Зимових Олімпійських ігор у 2022 році. Для вибору представлено 4 логотипи. Віддати свій голос можна за посиланням: http://lviv2022.in.ua/

Про це Дивись. Інфо повідомила прес-служба Львівської Міської Ради

«У Вас є унікальна можливість допомогти у здійсненні Олімпійської мрії тисяч українських спортсменів та уболівальників спорту. Оберіть офіційний логотип заявки Львова та підтримайте прагнення України стати господаркою зимових Олімпійських та Параолімський ігор 2022. Визначивши найкращий із чотирьох варіантів лого, Ви допоможете заявці Львова ефективніше презентувати себе світу. Тому будьте активними, долучайтеся до творення історії майбутнього українського зимового спорту.

Адже Зимова Олімпіада – це нова спортивна та туристична інфраструктура України, користуватися якою зможуть і спортсмени, і туристи. А це закладе фундамент здорового спортивного та оптимістично налаштованого молодого українця», – зазначив Сергій Бубка, голова Національного олімпійського комітету України.

Додамо, варіанти логотипів Олімпійської заявки Львова були розроблені всесвітньо відомою американською дизайнерською компанією «North design», в активі якої робота над логотипами заявок на право проведення багатьох чемпіонатів світу, олімпійських та паралімпійських ігор.

Нагадаємо, у березні 2014 року до міжнародного Олімпійського комітету (МОК) буде подано заявковий файл і гарантійні листи від Національного олімпійського комітету України (НОК) та керівництва міста Львова. В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів. Місто, яке прийматиме 24-ті Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.