дивись.info

Влада здійснює план нищення протестів, – нардеп (документ)

Влада здійснює план нищення протестів, – нардеп (документ)

Влада готувалася до повномасштабної реакції задовго до подій на Грушевського і планомірно працює над її втіленням зараз

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написала народний депутат від «Батьківщини» Леся Оробець, посилаючись на документ, який отримала від власного джерела.

«План нищення протестної активності. Отримала від достовірного джерела документ реагування влади на мирні протестні заходи. Якщо аналізувати рівень заходів, то це розробка або СБУ, або РНБОУ. Зважаючи на дати в документі, він створювався ще до Нового року», – зазначила Оробець.

«Не можу 100% гарантувати його достовірність, але такі пункти як видворення представників іноземних держав, інформаційна кампанія по дискредитації протестних акцій, офіційні попередження релігійним організаціям (виділила жовтим) вже втілюються в життя і ми всі цьому свідки», – додала вона.

«Викладаю не для сіяння паніки, а для розуміння – назад дороги немає. Влада, якщо вірити цьому документу, готувалася до повномасштабної реакції задовго до подій на Грушевського і планомірно працює над її втіленням зараз. Тож мусимо бути міцними як ніколи», – підсумувала вона.

документ1 документ2 документ3 документ4 документ5 документ6

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.