дивись.info

Борислав прийматиме чемпіонат Львівської області з боксу серед жінок

Борислав прийматиме чемпіонат Львівської області з боксу серед жінок

24-26 січня 2014 року на базі Бориславської ДЮСШ (м. Борислав, вул. Шкільна, 25) відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області з боксу серед жінок-еліти, жінок-молоді та юніорок.

Під час цих змагань будуть розіграні медалі традиційного обласного турніру  з боксу серед юнаків “Кубок Гладіатора”.

Головний суддя змагань – старший тренер збірної команди Львівської області серед жінок Олег Загірський (м. Борислав).

Участь у змаганнях візьмуть понад 100 боксерів, які представлятимуть команди Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Волинської областей та АР Крим.

В «Кубку Гладіатора» змагатимуться юнаки 1998 р.н. та молодші у 16 вагових категоріях.

За результатами чемпіонату області серед жінок буде сформовано збірну команду Львівської області яка представлятиме наш край на чемпіонаті України з боксу серед жінок-еліти, жінок-молоді та юніорок, право на проведення якого цьогоріч Міністерство молоді та спорту України надало Львівщині, а саме 17 – 23 лютого 2014 року в м.Трускавець на базі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» визначать кращих жінок боксерів України.


Серед учасників змагань:

–          чемпіонка світу  та Європи 2011 року, бронзова призерка чемпіонату світу 2013 року – Вікторія Вірт (Львівська область);

–          чемпіонка Європи 2012 року, срібна призерка чемпіонату світу 2013 року –                   Ірина Вінник (Івано-Франківська обл..);

–          та багато інших талановитих представниць цього виду спорту.

Організатори змагань:

–          Бориславська міська рада

–          Управління молоді та спорту Львівської ОДА

–          Відділення НОК України у Львівській області

–          Львівська обласна федерація боксу

–         МГО СОТ «Гладіатор»

Програма змагань:

24.01- п’ятниця   –   Приїзд та розміщення команд до15.00

       17.00-19.00     –    Мандатна комісія .

19.00-20.00     –    Нарада представників та суддів.

 25.01- субота

        9.00-11.00     –      Зважування учасників.

11.00-12.00   –      Жеребкування

        13.00             –       Урочисте відкриття змагань         

        13.30             –       Початок попередніх та півфінальних поєдинків     

 

26.01 – неділя    

        11.00             –      Початок фінальних поєдинків, нагородження переможців та

призерів змагань.

–     Від’їзд команд.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.