дивись.info

Страйк має набути нових форм, – активісти(відео)

Страйк має набути нових форм, – активісти(відео)

Мешканці Львова зібрались сьогодні на віче під будівлею Львівської міської ради для обговорення загальноміського страйку. Одначе, активісти заявляють про те, що під словом «страйк» вони розуміють самоорганізовану роботу мешканців Львова і не мають на увазі те, що міська господарка повинна припиняти свою діяльність, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.

Про це стало відомо сьогодні, 22 січня, під час народного віче, яке відбулось за участі активістів громадської організації «Свої».

Активісти вважають, що львів’яни погано поінформовані та не організовані, і тому не можуть злагоджено діяти.

«Страйк у Львові має набувати нових форм. Простим блокуванням чи зупинкою роботи ми ситуацію в Києві не змінимо. Отже, перш за все, просимо всіх пильнувати стратегічні місця біля військових частин»,  – зазначає Софія Федина.

Пріоритетними завданням є відправка чоловіків на Київ. Також на місцях планується утворити організовані групи, які будуть діяти оперативно і швидко поширювати інформацію. Такими групами можуть стати об’єднання професійні, сусідські та дружні.

Основне, зазначають активісти, потрібно, щоб люди, які входять до одної групи, були добре між собою знайомі, взаємодовіряли один одному для уникнення ситуацій злиття інформації. Система взаємодій таких груп буде полягати в наступному: стається певна подія, хтось її фіксує, повідомляє своїм десятьом знайомим. Ці десять знайомих – своїм десятьом і так далі. Таким чином, на думку активістів, мешканці будуть швидко отримувати інформацію.

В таких групах будуть визначатися десятники і сотники для того, щоб координувати подальшу злагоджену роботу львівської громади у разі виникнення непередбачуваних ситуацій.

Активіст ГО «Свої» Віталій Ковтун наголошує, що зараз потрібно зосереджуватись на трьох речах: самоорганізація, координація та мобілізація.

Всі бажаючі можуть зареєструватися у офісі ГО «Свої» по вулиці Гнатюка, 17.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.