дивись.info

Журналісти пікетували Сала (відео)

Журналісти пікетували Сала (відео)

Сьогодні, 22 січня, під стінами Львівської ОДА відбувся пікет редакторів українських газет, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

Журналісти виступили проти впровадження в Україні цензури, а також оприлюднили текст заяви.

Дивись. Інфо повідомляє заяву у повному обсязі:

“Ми, редактори, понад двадцяти популярних українських газет, у ці драматичні дні хочемо зробити надзвичайно важливу заяву про події, що відбуваються поза видимим новостійним полем.

Ми змушені заявити, що окрім політичної цензури, що наступає разом їз запровадженням у дію “законів диктатури”, держава почала реалізовувати сценарій економічного тиску на видання, які мають чітку суспільно-політичну позицію.

Інструментом впливу на неугодні видання обрано державну пошту, яка за підсумками передплати, що завершилась ще наприкінці минулого року, заблокувала розрахунки із редакціями.

Понад три тижні ми виконуємо зобов’язання перед людьми, нашими передплатниками, без оплат, передбачених діючими договорами. Вартість відвантаженої, але не оплаченої поштою газетної продукції, на сьогодні перевищує мільйони гривень.

У ці дні ми вжили усіх можливих заходів, щоб спробувати розв’язати проблему, однак у відповідь отримали лише агресію та неповагу від посадових осіб.

Ми не можемо далі байдуже спостерігати за тим, як держава руками пошти знищує десятки популярних газет. Ми вимушені розпочати акцію протесту,  щоби привернути увагу суспільства до цієї проблеми.

Ми вимагаємо припинити фактично негласно запроваджену економічну цензуру в країні.

Ми також вимагаємо: підготувати та скерувати на розгляд міністра транспорту та зв’язку подання щодо дострокового розриву контракту з керівником регіональної дирекції Укрпошти В. Веселим у зв’язку із його нездатністю  забезпечити повноцінну діяльність підрозділу держпідприємства та низькі морально-етичні якості.

Головні редактори газет: “Високий Замок”, “Добрий господар”, “Експрес”, “Пост-Поступ”, “Моя сповідь”, “Блискавка”, “Львівська газета” та ще понад 15 підписів”, – йдеться у заяві.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.