дивись.info

Мешканці Запитова на Львівщині перекрили дорогу

Мешканці Запитова на Львівщині перекрили дорогу

Сьогодні, 23 січня, попереджувальний страйк підхопили у селах Львівщини. Зокрема, люди вийшли на трасу міжнародного значення поблизу Запитова. Таким чином хочуть привернути увагу до подій у країні.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня, о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Люди вийшли не перешкоджати водіїв, а привернути увагу до того, що відбувається в країні»,  «Це попереджувальний страйк, щоби люди знали, що ми підтримуємо їх»,  «Янукович має швидше думати, що з цим робити», – говорять учасники акції.

Замість повністю перекрити дорогу, люди кожні 5-7 хвилин ходили один за одним через пішохідний перехід.

Сільський голова Запитова Юрій Федейко заявив, що такі ініціативи потрібно правильно організовувати.

«Людина їде із Запитова в лікарню, або маршрутки, «швидкі», – треба враховувати інтереси цих людей. Тому важко оцінити цю акцію… Треба то все правильно організувати», – прокоментував він.

Водії ж, які потрапили у затори, протестувальникам не перечили. Тим паче, що машини після кількахвилинних пауз пропускали.

Якщо влада таки не скасує нові закони, селяни готові вже завтра перекрити дорогу повністю. Дехто ж готується їхати до Києва.

«Ми совєтську власть зняли. І цю знімем. Кого боятися? Будемо ще більше шляхів перекривати, залізницю… Якщо  Янукович не почує нас, перекриємо Львів, комунікації по Львівщині», – обіцяють селяни.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.