дивись.info

Народна рада на Львівщині повинна негайно перебрати владу в області, – Юринець

Народна рада на Львівщині повинна негайно перебрати владу в області, – Юринець

Про це заявила голова фракції політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в ефірі телепередачі  «Вечір у Львові» на телеканалі ТРК «Львів» сьогодні, 24 січня.

Зокрема, Оксана Юринець наголосила, що слід негайно розпочати формування Народної ради у Львівській області.

«Виконавчої влади у Львівській області після подій четверга, 23 січня, практично, немає. Я переконана, що саме Львівська обласна рада повинна взяти усю відповідальність за події в Львівській області до  формування нової української влади на себе. Львівська обласна рада сформована з опозиційних депутатів представляє громаду Львівщини. І тому є легітимною владою на Львівщині», – відзначила депутат.

Ударівка також вважає, що Львівська обласна рада повинна терміново сформувати виконком, який перебере на себе усі повноваження обласної адміністрації. Саме цей виконком повинен забезпечити життєдіяльність усіх комунальних служб Львівщини.

«Ми повинні від імені громади Львівщини звернутись до керівників силових відомств на Львівщині з  закликом стати на захист конституційних прав і громадянських свобод і не порушувати присягу дану на вірність українському народу,  відмовитись виконувати злочинні накази влади застосовувати силу проти власного народу.

Переконана, що ми готові до формування спільних заходів безпеки «народна самооборона-міліція» для охорони громадського порядку на усіх рівнях – від обласного до районних. Основне завдання нас усіх сьогодні – докорінна зміна усієї системи влади, а не облич  у цій владі. Саме це і є вимогою усієї протестуючої України, і у Львівській області в тому числі.», – сказала Юринець.

Вона, також повідомила що Народна рада на Львівщині буде координувати свої дії з аналогічними структурами в районах області.

«Як центральну владу ми визнаємо Народну Раду, сформовану в Києві на Майдані. Те, що відбувається зараз в Україні – це не просто революція, це формування нової системи державної влади в Україні.Усі процеси, пов’язані з формуванням народної влади на Львівщині повинні завершитись в найближчий час. Ми повинні діяти оперативно та згуртовано», – підкреслила депутат.

Прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.