дивись.info

Сало прокоментував захоплення будівлі ОДА

Сало прокоментував захоплення будівлі ОДА

«Забезпечувати життєдіяльність Львівщини в тій ситуації, яка склалась,   неможливо», – заявив голова Львівської ОДА Олег Сало, коментуючи захоплення протестувальниками приміщень адміністрації, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

«Ми багато працювали, аби в цьому році для Львівщини зробити дуже багато. Я кілька разів був у Президента, у Прем’єр-міністра і в Кабміні, щоби Львівщині збільшити бюджет. В результаті, наш регіон мав би отримати на  1,5 млрд  грн.  більше у порівнянні з минулим роком. Це на соціальні виплати, дотації, також на будівництво. Окрім того, ми працювали над тим, аби в цьому році отримати в три рази більше коштів на ремонт доріг.  Якщо хтось зможе зробити так, щоб Львівщина була не дотаційною, змогла працювати без державної підтримки, Адміністрації, без Кабміну, тоді хай покаже, як треба працювати. Зараз потрібно приймати бюджет, потрібно починати виплати. Хто за це буде відповідати?», – наголосив Олег Сало.

Управління, за його словами, зараз здійснюється у телефонному режимі, а далі буде видно, адже тривають переговори з Львівською обласною радою.

«Я і далі залишаюся в команді Президента, тому що тільки Президент може вийти з цієї ситуації”, – додав Олег Сало.

А щодо захоплення приміщень адміністрації, то голова ОДА сказав, що ці дії є порушенням закону, відкрито кримінальне провадження.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.