дивись.info

Активісти спротиву і далі залишаються в приміщенні обласної ради, – Колодій

Активісти спротиву і далі залишаються в приміщенні обласної ради, – Колодій

«Інформація про те, що голова Львівської обласної ради вимагає від громадських організацій звільнити приміщення на Винниченка, – неправдива. Двері адміністративного будинку й далі відчинені для активістів спротиву, більше того, за рішенням сесії тут створено пункт обігріву населення». Про це заявив голова Львівської обласної ради Петро Колодій, коментуючи повідомлення про начебто виселення активістів із будинку обласної ради, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

«Львівська обласна рада не вимагає виселення громадських активістів. Навпаки – ми виконуємо рішення сесії обласної ради про розміщення в адміністративних приміщеннях Львівської обласної ради за адресою: вул. В. Винниченка, 16, 18 пунктів обігріву населення. Нагадаю також, що до цього рішення депутати внесли пункт, на якому наполягав комендант Штабу Народної самооборони Андрій Соколов, про те, що управління майном спільної власності Львівської обласної ради має вжити невідкладних заходів для повернення балансоутримувачеві приміщень за адресою: вул. Винниченка, 16 та 18, які перебували в оренді Львівської обласної державної адміністрації.

Тобто обласна рада бере на себе відповідальність за приміщення, і облаштовує тут пункт обігріву, щоб люди . Звичайно, що його необхідно й надалі охороняти. Долучитися до охорони будівлі зголосилася Спілка офіцерів України. Також у будинку й надалі продовжують цілодобове чергування та прийом громадян депутати обласної ради. Керівництво облдержадміністрації  сюди не повернеться», – наголосив Петро Колодій.

Нагадаємо, що на позачерговій сесії Львівської обласної ради виступив Андрій Соколов і зазначив, що хоче, аби приміщення обласної ради, які використовувала ЛОДА, передали в оперативне керівництво саме обласній раді. «Пропоную створити спеціальну комісію, аби рада взяла співвідповідальність і за дії, і за приміщення, щоб я пішов до бійців і сказав, що за декілька днів це приміщення передадуть», –  зазначив Андрій Соколов.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.