дивись.info

Колодій підтримав ініціативу Спілки офіцерів України стосовно відновлення діяльності Національної гвардії України

Колодій підтримав ініціативу Спілки офіцерів України стосовно відновлення діяльності Національної гвардії України

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до опозиційних фракцій Верховної Ради України з пропозицією розглянути можливість відновлення діяльності Національної гвардії України, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

Відзначимо, що до Львівської обласної ради надійшло звернення голови Львівської обласної організації Спілки офіцерів України Петра Костюка щодо Національної гвардії України, яка б мала захищати життя та гідність громадян, їхні конституційні права й свободи від злочинних посягань та дій.

Петро Костюк пропонує відновити НГУ на базі особового складу внутрішніх військ МВС з числа найкращих, не скомпрометованих, прогресивних, чесних і порядних офіцерів, прапорщиків, сержантів і рядових, а також військовослужбовців запасу Збройних Сил України.

В листі, зокрема, йдеться: «Стара система влади виявилась неспроможною забезпечити громадський порядок і безпеку життя людей. Тому є нагальна потреба кардинальної реорганізації правоохоронної системи України. У зв’язку з цим назріла необхідність відродити Національну гвардію, яка впродовж свого існування демонструвала гідне ставлення до прав і свобод української громади».

Голова Львівської обласної організації Спілки офіцерів України Петро Костюк висловив переконання, що діяльність відновленої Національної гвардії України будуватиметься на принципах законності, гуманізму та поваги до особи і стане основою правоохоронної системи України європейського зразка.

З огляду на очевидну необхідність реорганізації системи правоохоронних органів України, голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до голів опозиційних фракцій у Верховній Раді України з проханням розглянути зазначену пропозицію при обговоренні шляхів врегулювання політичної кризи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.