дивись.info

На Львівщині триває реконструкція ФАПів

На Львівщині триває реконструкція ФАПів

Загальнонаціональним пріоритетним напрямком розвитку галузі охорони здоров’я впродовж останніх років залишається впровадження сімейної медицини.

Про це повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я ЛОДА

У 2013 році кількість закладів загальної практики сімейної медицини на Львівщині становила 281 заклад, з них 176 – сільські лікарські амбулаторії, 9- міські лікарські амбулаторії, 34 – відділення закладів первинної сімейної медицини. Таким чином, 92,1% – сільських лікарських амбулаторій та 81,8% міських лікарських амбулаторій мають статус сімейних. Всього на засадах сімейної медицини отримує медичну допомогу понад 1,5 млн. мешканців області.

Медичну допомогу населенню надають 1007 ФАПів. Після реконструкції у 2013 році відкрито 19 ФАПів, які були профінансовані з державного бюджету у 2012 році на 8,8 млн.грн., а саме: 4 ФАПи у Пустомитівському р-ні (с.Гуменець, с.Лани, с.Басівка, с.Чорнушовичі); 2 ФАПи в Самбірському р-ні (с.Сприня і с.Монастирець), 2 ФАПи в Городоцькому р-ні (с.Братковичі, с.Речичани), 1 ФАП у Дрогобицькому р-ні, 1 ФАП у Жовківському р-ні (с.Смереків), 1 ФАП у Мостиському р-ні (с.Буців), 2 ФАПи у Турківському р-ні (с.Ісаї, с.Присліп).

У минулому році в області проведено ремонти 55 ФАПів і 18 сільських лікарських амбулаторій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.