дивись.info

Львівській облраді нема сенсу захоплювати приміщення, яке їй належить, – Холявка

Львівській облраді нема сенсу захоплювати приміщення, яке їй належить, – Холявка

Пізно ввечері 28 січня у  Львівській обласній раді відбулася провокація за участі агресивних молодиків у масках. Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Андрій Холявка, коментуючи  події 28 січня в адмінбудинку на вул. В. Винниченка, 18.

«На третьому поверсі зібралися на нараду депутати (вони цілодобово чергують в будинку) та представники Народної самооборони, які приступали до охорони третього поверху, де розміщені кабінети керівництва, апарату та депутатських комісій облради. Молодикам в масках на другому поверсі це не сподобалося і вони почали вигукувати, що хтось хоче захопити обласну раду і т.д.», – зазначив депутат.

За словами Андрія Холявки, Львівській обласній раді нема сенсу захоплювати приміщення, яке їй належить, в якому працюють керівництво, апарат, депутати обласної ради, що мають вільний доступ до будинку ради.

«Хочу нагадати, що обласна рада того ж дня, коли проголосувала за визнання влади Народної Ради, ухвалила рішення про повернення приміщень, орендованих облдержадміністрацією,  а також рішення, яке врегульовує присутність громадських активістів в адміністративному будинку на Винниченка, 18 (створення пункту обігріву). Якщо хтось вирішив, що тут не можуть перебувати депутати обласної ради, то ці люди явно не на боці національного спротиву», – зазначив депутат.

 Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.