Головні Життя Львів Політика Працівників апарату Львівської ОДА впустили на роботу 29 січня 2014, 14:25 golos 751 Працівників апарату Львівської ОДА впустили на робочі місця у кабінети на другому поверсі на Винниченка, 18. Про це кореспонденту Дивись. Інфо повідомили у ОДА. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter. Поширити у Facebook Написати в Twitter Поділитись в Telegram Коментарі
Новини суспільства 27 червня 2026, 16:43 У Львові провели благодійний забіг УКУ та запросили Папу Римського до України (фото)
Здоров'я 27 червня 2026, 11:44 Як пережити спеку без шкоди для здоров’я та які симптоми не варто ігнорувати: відповідає львівська лікарка