дивись.info

У Львові оголосили про встановлення реального Народовладдя

У Львові оголосили про встановлення реального Народовладдя

29 січня 2014 року о 12:00 у приміщенні колишньої ОДА (вул. В. Винниченка, 18) Голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів,  представник Автономного опору Зенон Дашак, представник Львівської обласної асоціації вільних профспілок Оксана Козлова та голова Ради «Асамблеї малого та середнього бізнесу» Ігор Гурняк оголосили про створення ініціативної групи Народних Зборів Львівщини.

Нагадаємо, що 23 січня 2014 року приміщення по вул. В. Винниченка, 18 звільнили від колишньої ОДА та зайняли громадяни України. Пізніше був утворений штаб, обраний комендант, а також була розставлена охорона для недопущення працівників колишньої ОДА в приміщення на вул. В. Винниченка, 18. Натомість представники Народної самооборони вирішили залишити приміщення та передати його Львівській обласній раді, а інші організації, які були представлені в штабі та відповідали за окремі ділянки на пості охорони бажали передати приміщення Виконавчому комітету, який буде створений для життєдіяльності області. Бо в противному разі, якщо буде передано приміщення в підпорядкування ЛОР, то вони будуть пускати працівників ОДА на роботу і таким чином підтримуватимуть існування режиму.

Тому 29 січня 2014 року ряд громадських організацій оголосили про наміри скликати Народні Збори на Львівщині для утворення Народного Виконавчого комітету, який мав би розпочати свою роботу у приміщення колишньої ОДА по вул. В. Винниченка, 18 для перебирання на себе усієї повноти влади та відповідальності на Львівщині. Також був зачитаний Маніфест, в якому ініціативна група Народних Зборів Львівщини виклала своє бачення ситуації та свої бачення виходу, що склалась зокрема в Україні та на Львівщині загалом.  Попередньою датою скликання Народних Зборів є 1 лютого 2014 року.

Прес-служба ГО «Ідея Нації»

Маніфест

Єдиною легітимною владою є сам народ. Це означає, що тільки народ може приймати рішення у політиці, господарстві і всіх інших сферах суспільного життя. Рішення із загальних питань повинні прийматись безпосередньо на загальних, відкритих зібраннях. Для вирішення поточних питань народ має обирати підконтрольних і підзвітних делегатів та виконавців, що можуть бути відкликані і замінені в будь-який момент. При цьому слід провести люстрацію, тобто накласти заборону на обрання делегатами і виконавцями керівників всіх рівнів, які заплямували себе у співпраці із режимом.

Для цього ми пропонуємо розпочати процес створення самоврядної територіальної громади Львова, міст, сіл та селищ області, що має стати прикладом для всіх інших областей України. Тим більше, що такий процес вже відбувається.

Справжня народна революційна влада не може будуватись на тих самих авторитарних засадах, що й стара влада, проти якої народ повстав саме через її диктаторську природу. Народ не для того виступив проти режиму Януковича-Азарова, щоб посадити собі на шию нових януковичів з парламентської опозиції чи з будь-яких інших структур.

Підзвітні і підконтрольні народу місцеві Народні самоврядні ради чи комітети у Львівський області мають бути сформовані не узурпаторами, а безпосередньо громадськістю на загальних зборах виборним шляхом. Через ці комітети(ради) народ буде формувати органи народної міліції, судочинства та господарювання.

Народна самооборона має бути насправді народною і для цього керівництво самооборони на місцях має бути сформоване місцевими Народними комітетами(радами) і контролюватись ними. Тоді народ зможе реально охороняти громадський порядок і захистити себе від посягань не тільки попереднього злочинного режиму, але й будь-якого нового злочинного режиму, встановити який є чимало охочих.

На цих самих засадах ми закликаємо формувати органи Народної виконавчої влади й в інших областях України. Їх першочерговим завданням буде творення територіальних громад.

Ми заявляємо про необхідність скликання делегатів на народні збори для творення Народної влади. Для цього в кожному районі Львівської області мають бути скликані загальні збори для висунення делегатів на Народні збори у Львівській області. Також ми закликаємо усі області України скликати аналогічні Народні збори. Час компромісів та поступок минув. Настав час дії та творення дійсно народних рад, які будуть представляти усі територіальні громади України.

Закликаємо Вас підтримати народ Львівщини в цей доленосний для нашої країни час! Доля України має бути в руках самого українського народу, а не узурпаторів будь-яких кольорів!

Хай живе народна революція!

Хай живе пряма влада народу!

Слава революційній Україні!

Ініціативна група Народних Зборів Львівщини

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.