дивись.info

Захарченку для охорони громадського порядку потрібні реактивні вогнемети (документ)

Захарченку для охорони громадського порядку потрібні реактивні вогнемети (документ)

Вогнемети “Джміль” та “Джміль-М” пропонується вписати у перелік спецзасобів поряд з ручними газовими гранатами і патронами з газовими гранатами.

Міністерство внутрішніх справ запропонувало внести у перелік спецзасобів, що застосовуються міліцією під час охорони громадського порядку, “Джміль” та “Джміль-М” – реактивні вогнемети російського виробництва, що мають значну дальність стрільби і велику потужність.

Про це свідчить проект постанови Кабміну, наявний у розпорядженні ZN.UA.

“Джміль” та “Джміль-М” вписані в розділ переліку спецзасобів, де згадуються ручні газові гранати і патрони з газовими гранатами.

У пояснювальній записці до постанови Віталій Захарченко відзначив, що його прийняття дозволить належним чином забезпечити виконання завдань із охорони громадського порядку, громадської безпеки і боротьби із злочинністю.

Зазначимо, що реактивний піхотний мобільний вогнемет “Джміль-М” узятий на озброєння військових підрозділів радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ) Сухопутних військ Росії. Він має значну дальність стрільби, велику потужність і призначений для знищення живої сили супротивника, яка розташована в різного роду спорудах, виведення з ладу автомобільної та легкої броньованої техніки, руйнування укріплених об’єктів.

Вогнемет здатний вражати живу силу на відстані до 1,7 кілометрів, прицільна дальність стрільби – до 800 метрів.

Відзначимо, що крім запалювальних боєприпасів вогнемет “Джміль” може стріляти димовими зарядами, що створює непроникну завісу і тим самим осліплює супротивника.

документ1 документ2 документ3 документ4

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.