дивись.info

На Львівщині відсутній доїзд до 110 та ускладнено доїзд до 49 населених пунктів

На Львівщині відсутній доїзд до 110 та ускладнено доїзд до 49 населених пунктів

Департамент з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації інформує, що станом на 18.00 1 лютого 2014 року унаслідок сильного вітру (поривами до 25-30 м/с) у Бродівському, Перемишлянському та Сокальському районах області залишаються знеструмленими 8 населених пунктів (2 повністю та 6 частково), повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

Враховуючи подальше ускладнення погодних умов та зміну напрямків і швидкості вітру (понад 20 м/с) для забезпечення проведення робіт з розчистки доріг від снігу за зверненням Служби автомобільних доріг у Львівській області, Управлінням ДАІ ГУ МВС України у Львівській області з 15.00 31.01.2014 тимчасово обмежено рух автомобільного транспорту на ділянці міжнародної автомобільної дороги державного значення М-06 Київ-Чоп (440-460 км) – від м. Броди до с. Хватів здійснюється у реверсному режимі, колонами по 20-30 автомобілів різного класу.

Відсутній проїзд автотранспорту з 13.00 31.01.2014 на регіональній автомобільній дорозі державного значення Р-39 Броди-Тернопіль, на ділянці Броди – кордон з Тернопільською областю.

На обласній автомобільній дорозі місцевого значення О140103, на ділянці Ясенів-Золочів, проїзд відновлено о 14.00 1 лютого.

Протягом 1 лютого 2014 року основні зусилля були зосереджені на:

–         утриманні (відновленні) проїзду автомобільною дорогою державного значення М-06 “Київ-Чоп” на ділянці (440-460 км) – від м.Броди до с.Хватів;

–         відновленні проїзду на автодорозі Р-39 “Броди-Тернопіль” та  територіальній автомобільній дорозі обласного значення О140103 на ділянці Ясенів-Золочів;

–          відновленні доїзду до населених пунктів постраждалих районів області.

Організовано та здійснюється взаємодія із ДАІ сусідніх областей.

У зв’язку з сильним вітром та хуртовиною на окремих ділянках доріг загального користування на території 7 районів області (Бродівському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Перемишлянському, Радехівському та Сокальському районах) періодично утворюються перемети. Внаслідок цього на цей час відсутній доїзд до 110 та ускладнено доїзд до 49 населених пунктів області.

До снігоочисних робіт на дорогах області від ДП “Львівоблавтодор” протягом 01 лютого поточного року залучено 172 одиниці снігоприбиральної техніки та 304 особи.

Крім цього, Службою автомобільних доріг у Львівській області, ДП “Львівоблавтодор” та місцевими райдержадміністраціями додатково залучено відповідно до укладених угод 81 одиницю снігоочисної техніки від суб’єктів господарювання.

До виконання аварійно-рятувальних робіт від підрозділів ДСНС України, які дислокуються на території Львівської області 1 лютого 2014 року, залучено  52 од. техніки та 161 осіб.

Обласною державною адміністрацією організовано взаємодію з командирами військових частин МО України (Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, в/ч А3817, А0998, А2595) та Т0110 Мінінфраструктури України. Від цих частин 1 лютого залучено 3 од. техніки та 7 осіб.

Керівництвом обласної державної адміністрації, Службою автомобільних доріг у Львівській області у взаємодії з райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування із залученням підрозділів ДСНС України, Міністерства оборони України, Мінінфраструктури України та суб’єктів господарювання, вживаються заходи з розчистки доріг та забезпечення доїзду до всіх населених пунктів на території області.

Ситуація контрольована.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.