дивись.info

Подальші переговори з Януковичем – безперспективні, – Луценко

Подальші переговори з Януковичем – безперспективні, – Луценко

Лідер «Третьої Української Республіки» Юрій Луценко вважає безперспективними подальші переговори з президентом Віктором Януковичем

Поо це він заявив на позачерговому форумі Євромайданів, який відбувся сьогодні в Києві. Про це з посиланням на прес-службу “Третьої республіки” повідомляє Еспресо.TV.

«Головне завдання – сконцентруватися на переговорах з народними депутатами від Партії регіонів. Саме вони можуть забезпечити формування нової більшості у Верховної Раді, яка сформує перехідний або технічний уряд, змінить керівництво парламенту та поверне Україні Конституцію 2004 року», – зазначив Луценко.

На його думку, «президент, судячи із його заяви, вважає переговори завершеними», тому не треба наполягати на поновленні переговорів.

«Про переговори має просити сам Янукович. А завдання форуму Євромайданів – сформувати першочергові завдання для технічного уряду», – зазначав лідер «Третьої Української Республіки».

Нагадаємо,сьогодні в Києві відбувається позачерговий форум Євромайданів, у якому беруть участь представники 46 місцевих акцій протесту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.