дивись.info

Костюк пояснив, чому кияни не бачать снігоприбиральної техніки

Костюк пояснив, чому кияни не бачать снігоприбиральної техніки

Сьогодні деякі регіони держави потерпають через потужні снігопади, що подекуди призвело до значних заторів та блокування руху автотранспорту. На столицю, за прогнозами синоптиків, уже незабаром чекає коливання температур, можливо – снігопади, тож усі комунальні служби столиці перебувають у режимі готовності й цілодобового чергування. Про це сьогодні під час брифінгу розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Костюк.

«Враховуючи досвід минулого року, ми розробили низку заходів щодо підготовки дорожньої техніки й персоналу комунальних служб до організації робіт із розчищення снігу на дорогах і забезпечення належних умов для автотранспорту. У режимі цілодобового чергування перебуває оперативний штаб із запобігання надзвичайних ситуацій, а також комунальні служби. Напередодні зимового періоду техніка пройшла відповідний ремонт і підготовку, ми максимально оновили шини на снігоприбиральних машинах, було в достатній кількості заготовлено сіль, дизельне паливо й мастильні матеріали», – зазначив Михайло Костюк.

Він також додав, що для своєчасного реагування на снігопад і ліквідації наслідків негоди було сформовано трирівневу систему реагування. Так, під час першого рівня роботи в основному задіяні власні комунальні підприємства.

На другому рівні організації роботи залучаються також підприємства, яз якими було укладено договори. Це, зокрема, будівельні та дорожньо-будівельні організації, завдяки яким, у разі необхідності, додатково для прибирання вулиць буде залучено ще близько 200 машин. Крім того, на цьому рівні вступає в силу розпорядження про паркування автомобілів з правого чи лівого боку в парні/непарні дні, а також розглядатиметься питання пропуску великовагового транспорту в столицю.

На третьому рівні реагування передбачається залучати до подолання наслідків негоди сили Міністерства оборони України, яке, зокрема, готове надати 36 тягачів на дороги з тяжкими умовами руху (спуски, підйоми тощо).

Заступник голови КМДА також звернув увагу на скарги, які надходять від киян, про те, що в денний час доби вони не бачать снігоприбиральної техніки. Він пояснив, що використання снігоприбиральної й очисної техніки в період високої щільності руху на дорогах є неефективним. Тому основне завдання, яке стоїть перед комунальниками у цей період доби при інтенсивному снігопаді – посипання вулиць реагентами для забезпечення належного щеплення коліс машин із дорогою. До інтенсивного ж розчищення вулиць дорожники приступаються після 22:00.

Насамкінець, Михайло Костюк звернувся до водіїв із проханням бути обачними на дорогах та свідомими, не заважати комунальним службам виконувати роботу з розчищення вулиць від снігу.

Джерело: eveningkiev.com
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.