дивись.info

На Львівщині станом на 18 годину відсутній доїзд до 70 та ускладнено доїзд до 39 населених пунктів

На Львівщині станом на 18 годину відсутній доїзд до 70 та ускладнено доїзд до 39 населених пунктів

У зв’язку зі сильним вітром та хуртовиною на окремих ділянках доріг загального користування на території 7 районів області, а саме: у Бродівському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Перемишлянському, Радехівському та Сокальському районах періодично утворюються перемети. Станом на 18.00 2 лютого 2014 року, відсутній доїзд до 70 та ускладнено доїзд до 39 населених пунктів області, – інформує департамент з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

Враховуючи складні погодні умови та зміну напрямків і швидкості вітру (на цей час понад 16 м/с) для забезпечення проведення робіт з розчистки доріг від снігу за зверненням Служби автомобільних доріг у Львівській області Управлінням ДАЇ ГУ МВС України у Львівській області тимчасово обмежено рух автомобільного транспорту, а саме: з 15.00 31.01.2014 рух транспорту на ділянці міжнародної автомобільної дороги державного значення М-06 Київ-Чоп (440-460 км) – від м. Броди до с. Хватів здійснюється у реверсному режимі, колонами по 20-30 автомобілів різного класу;

Відсутній проїзд автотранспорту з 13.00 31.01.2014 на регіональній автомобільній дорозі державного значення Р-39 Броди-Тернопіль на ділянці Броди – кордон з Тернопільською областю (о 14.00 1 лютого відновлено доїзд від м. Броди до смт Підкамінь).

Організовано та здійснюється взаємодія із ДАІ сусідніх областей.

Протягом 2 лютого для розчистки від снігу та утримання доріг на території області залучено до 70 од. снігоочисної техніки від ДП “Львівський облавтодор”, з них 8 роторів, та близько 200 осіб.

Крім цього, Службою автомобільних доріг у Львівській області, ДП “Львівський облавтодор” та місцевими райдержадміністраціями додатково залучено від суб’єктів господарювання відповідно до укладених угод 43 одиниці снігоочисної техніки.

До виконання аварійно-рятувальних робіт від підрозділів ДСНС України, які дислокуються на території Львівської області, 2 лютого залучено 52 од. техніки  та 159 осіб.

Обласною державною адміністрацією організовано взаємодію з командирами військових частин МО України (Академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, в/ч А3817, А0998, А2595) та Т0110 Мінінфраструктури України. Від цих частин 2 лютого залучено 5 од. техніки та 13 осіб.

Керівництвом обласної державної адміністрації, Службою автомобільних доріг у Львівській області у взаємодії з райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування із залученням підрозділів ДСНС України, Міністерства оборони України, Мінінфраструктури України та суб’єктів господарювання, вживаються заходи з розчистки доріг та забезпечення доїзду до всіх населених пунктів на території області.

Ситуація контрольована.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.