дивись.info

Сало спростував інформацію, озвучену на одному із загальнонаціональних каналів

Сало спростував інформацію, озвучену на одному із загальнонаціональних каналів

Голова Львівської ОДА Олег Сало написав відкритого листа на ім’я генерального директора 1+1-медіа Олександра Ткаченка з проханням спростувати некоректну  інформацію, яка була озвучена у телвізійному випуску новин «ТСН.Тиждень» 2 лютого 2014 року. Подаємо текст листа в повному обсязі, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі Львівської ОДА.

«Шановний Олександре Владиславовичу!

2 лютого 2014 року, у телевізійному  випуску новин «ТСН. Тиждень» у сюжеті «Люди почали вершити долю країни своїми руками», озвучено інформацію про те, що « у Львові працівники адміністрації опечатали та покинули свої кабінети. Голова ОДА – на лікарняному».

Інформую, що дана інформація є недостовірною, оскільки робочі кабінети працівників апарату Львівської обласної державної адміністрації незаконно були опечатані печаткою канцелярії Львівської обласної ради. Даний факт чітко зафіксований у вищезгаданому сюжеті. В подальшому кабінети були опечатані печаткою Управління майном спільної власності Львівської обласної ради.

Також варто зазначити, що  голова Львівської обласної державної адміністрації не перебуває на лікарняному, а виконує свої функціональні обов’язки, визначені Законом України «Про місцеві державні адміністрації» та іншими законодавчими актами України.

Водночас звертаю увагу на те, що обласною державною адміністрацією скеровано відповідні листи в правоохоронні органи, щодо надання правової оцінки фактам опечатування кабінетів, в яких розташовані структурні підрозділи Львівської обласної державної адміністрації, та в разі виявлення порушень, вжиття заходів реагування, відповідно до вимог чинного законодавства.

З огляду на вищезазначене, просимо невідкладно спростувати інформацію, що була  оприлюднена 02.02.2014 у випуску новин «ТСН. Тиждень» у сюжеті «Люди почали вершити долю країни своїми руками», у сьогоднішньому вечірньому випуску новин «ТСН» та інформувати нас», – йдеться у листі голови Львівської ОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.