дивись.info

На суд проти отця Димида запросили працівників ДАІ, які склали протокол. Суд перенесли

На суд проти отця Димида запросили працівників ДАІ, які склали протокол. Суд перенесли

Франківський районний суд Львова переніс розгляд справи священика Української греко-католицької церкви Михайла Димида на 9 годину 7 лютого.

Викладачеві Українського католицького університету інкримінують незупинку на вимогу працівників Державтоінспекції 29 грудня під час руху автоколони, що рухалася до маєтку Президента України Віктора Януковича у Межигір’ї.

Священик на суді запевнив, що не перебував у той час і в тому місці, про яке стверджують працівники ДАІ у своїх протоколах. Тому суд постановив, щоб на наступне засідання прийшли ті даїшники, які нібито його намагалися зупинити і свідки, які бачили, де він був в конкретний час. Є й інші суперечності в матеріалах справи. Отець Димид повідомив, якщо провину доведуть – то це означатиме, що він володіє даром біолокації, але зазначив, що не міг бути у двох місцях одночасно.

Також у матеріалах справи зазаначено ім ’я Михайло замість мішель, а також громадянство підсудного зазаначене – українське – насправді ж – бельгійське.

Нагадаю, отець Михайло Димид – багаторічний капелан молодіжних акцій та таборів, перший ректор Львівської Богословської Академії (нині УКУ) – його захист впевнений – справу подано до суду за сфабрикованим протоколом ДАІ.

 


 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.