дивись.info

Яценюк готовий очолити Кабмін

Яценюк готовий очолити Кабмін

Глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк готовий очолити новий Кабінет міністрів, якщо він буде повністю опозиційним, і розуміє, що втратить довіру виборців. Про це він заявив у середу, 5 лютого.

«Ми готові взяти на себе відповідальність за країну. Ми готові очолити уряд, якщо всі посади в уряді займуть представники опозиції. У цей дуже важкий час для моєї країни, охопленій економічною кризою, коли національна валюта знецінюється, коли ми маємо стагнацію і величезне безробіття, а у нас в цей час глибока політична криза, ми переконані, що опозиція впорається з керуванням країною і зможе побудувати мости в умовах розбрату в країні», – цитує DW відповідь пана Яценюка на питання про те, чи готовий він очолити новий український уряд.

При цьому він вважає, що президент Віктор Янукович не поспішає шукати вихід із кризової ситуації і прагнути розколоти табір опозиції, запропонувавши пану Яценюку посаду прем’єра.

«Цей президент не хоче знаходити вихід з нинішньої ситуації. Він хоче внести розкол в ряди опозиційних сил, пропонуючи мені посаду прем’єра», – сказав пан Яценюк.

Політик підкреслив, що усвідомлює, що за прийняттям пропозиції очолити Кабмін піде стрімке падіння його рейтингів.

«Це дуже ризиковано. Але мова йде не про мою політичну долю, а про долю країни. Я готовий втратити рейтинг, щоб врятувати країну», – зазначив пан Яценюк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.