дивись.info

Гуру контакта та фейсбука завітають до Львова на конференцію

Гуру контакта та фейсбука завітають до Львова на конференцію

22 лютого Львів прийматиме понад 200 людей для яких соціальні мережі більше ніж спосіб проведення часу. Ці люди за допомогою контакта та фейсбука заробляють гроші і у Львові вони будуть ділитися своїми секретами.

Про це повідомляє прес-служба Lviv Startup Club

Те, що Соціальні мережі на сьогоднішній день є не тільки засобом отримання інформації та спілкування, а й засобом для заробітку грошей, відомо практично кожному. Аудиторія сайту Вконтакте 315 млн відвідувачів, аудиторія Фейсбука перетнула позначку в 1 млрд чоловік. Все більше компаній відкривають свої офіційні сторінки у Facebook та Вконтакте і не тільки для збільшення лояльності клієнтів, але і як додатковий канал продажу. Вважається , що в Україні бізнес тільки починає відкривати для себе соціальні мережі і надалі цей канал зв’язку з споживачами буде тільки рости.

Щоб допомогти підприємцям успішно використовувати всі можливості соцмереж в Україні проходять профільні конференції. Найближча з них, Lviv Social Media Camp 2014, що відбудеться 22 лютого у Львові.

Конференція присвячена просуванні товарів і послуг через соцмережі, новим медіа, стартапам пов’язаним з соціальністю, розробці facebook -додатків і змінам які приносять соціальні медіа. За три попередні роки цю щорічну подію вже відвідало близько 1000 учасників. Цього року очікується, що її відвідають понад 200 учасників.
Подія розрахована на представників малого та середнього бізнесу і підприємців, які хочуть відкрити для себе нові можливості просування своїх товарів і послуг та яким не байдужа думка споживачів про їх бренд.. Її також варто відвідати людям котрі планують відкрити інтернет-магазини в соціальних мережах. Також конференція є точкою збору професіоналів у сфері SMM з усієї України, які вже ведуть активності в соціальних мережах.

Конференцію проводить Lviv Startup Club – організація з п’ятирічним досвідом проведення конференцій. Зараз Lviv Startup Club проводить у Львові 8 тематичних ІТ-конференцій на рік.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.