дивись.info

Парубій підписав документ про основи організації самооборони Майдану (документ)

Парубій підписав документ про основи організації самооборони Майдану (документ)

У вівторок, 11 лютого, народний депутат («Батьківщина»), керівник самооборони Майдану, Андрій Парубій підписав наказ «Про основи організації Самооборони Майдану». Про це повідомляється на офіційній сторінці самооборони Майдану в Facebook.

«Самооборона Майдану» є всеукраїнським надпартійним громадським рухом, який ставить перед собою наступні завдання: 1) зберегти суверенітет і єдність України; 2) відстояти європейський вибір України; 3) захистити права і свободи громадян; 4) чинити опір чинному злочинному режиму до повного його усунення», – йдеться в наказі.

Також документ визначає самооборону як «добровільне громадське формування, яке діє на основі самоорганізації, громадянської солідарності та координації діяльності структур різного рівня». «Самооборона Майдану» координує свої дії виключно з Штабом національного опору на центральному рівні», – також ідеться в документі.

Наказ перераховує основні функції самооборони і визначає його структурну організацію.

«Дотримання основних положень «Самооборони Майдану» є обов’язковим для всіх учасників. Умисне їх порушення карається виключенням з «Самооборони Майдану», – йдеться в документі.

Як повідомляв НБН, 10 лютого Партія регіонів оприлюднила офіційну заяву про те, що «майданівські вожді» загралися «у війнушку» і на недільному Народному віче в Києві приступили до поширення не передбачених законом воєнізованих формувань – «самооборони Майдану» – на територію всієї України.

При цьому регіонали додали, що «керувати процесом «самооборонізаціі» всієї України доручено коменданту майдану, відомому радикалу від опозиції Парубію».

документ

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.