дивись.info

У Львові відкрили виставку «Поборюсь» (фото)

У Львові відкрили виставку «Поборюсь» (фото)

Сьогодні у вестибюлі головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося відкриття фотовиставки «Поборюсь…За мене Бог!.. да совершиться!», присвяченої Євромайдану. На світлинах – символічне представлення антиподів – Добра і Зла, уособлених в героїчних постатях Майдану та представниках силових структур, які захищають інтереси влади. Кожне фото підсилюють актуальні на нинішній день цитати з «Кобзаря» Тараса Шевченка. Особливого звучання, зокрема, набувають слова «Славних прадідів великих правнуки погані!» на тлі загону беркутівців і заклик «Схаменіться! Будьте люде…» на світлині зі священиком, який під прицілом заспокоює обурених майданівців, повідомили Дивись. Інфо у прес-центрі ЛНУ імені Франка.

«Шевченко завжди був натхненником для свідомих українців, а його творчість, як ілюстрація безперервної боротьби за свободу, у важкі часи піднімала дух і приносила віру», – зазначає координатор студентських акцій, студент філологічного факультету Олег Войтків.

Щодня в рамках ювілейних заходів в Університеті лунають мелодії пісень на слова Тараса Шевченка як маніфестація Незалежності, Вільнодумства та Надії.

фотовиставка9 фотовиставка8 фотовиставка7 фотовиставка6 фотовиставка5 фотовиставка4 фотовиставка3 фотовиставка2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.