• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

Тимчасова комісія з питань гуртожитків прозвітує на сесії обласної ради

Тимчасова комісія з питань гуртожитків прозвітує на сесії обласної ради
Президент України Петро Порошенко зробив зауваження керівникові патрульної поліції Львова за перекриття руху транспорту під час робочого візиту на Львівщину.

Утворена у 2011 році тимчасова контрольна комісія з розв’язання проблемних питань забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків та сприяння дотриманню житлового законодавства суб’єктами підприємництва Львівської обласної ради прозвітує на найближчій сесії облради про свою діяльність з часу створення. Таке рішення було прийнято 14 лютого під час засідання тимчасової комісії під головуванням Михайла Задорожного. Про це кореспондентові Дивись.Інфо стало відомо в прес-центрі Львівської обласної ради.

За час своєї роботи комісія розглядала наболілі питання, з якими зверталися жителі Львівщини. Голова комісії Михайло Задорожний зазначає: «На розгляд комісії надійшло чимало скарг від мешканців гуртожитків, які нині перебувають у державній, комунальній та приватній власності. Більшість із них комісії вдалося вирішили. Частину людей скерували в суд. Частині людей роз’яснили чинне законодавство. Завдяки постійним зверненням до управління ЖКГ Львівської обласної державної адміністрації, тепло-, газо- та електропостачальних підприємств окремі питання вдалося частково врегулювати. Після того, як до діалогу підключилась Львівська обласна рада, керівництво цих підприємств почало дослухатися до простих мешканців гуртожитків».

Водночас голова комісії підсумував, що на цей час таких гострих звернень немає. Проте комісія продовжує свою роботу і, в разі потреби, готова реагувати на звернення громадян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: