дивись.info

Артилерійський катер Військово-Морських сил України отримає назву «Рівне»

Артилерійський катер Військово-Морських сил України отримає назву «Рівне»

Артилерійський катер Військово-Морських сил Збройних Сил України АКА-01 незабаром буде названий на честь міста Рівне, повідомили Дивись. Інфо у Міноборони у Рівненській області.

З такою ініціативою виступила місцева  спілка ветеранів Афганістану, яка вже впродовж кількох років шефствує над судном і його екіпажем, й навіть сприяла його реконструкції.

–  Власне, саму ідею присвоєння артилерійському катеру почесного імені «Рівне» була озвучена під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці виведення військ з Афганістану в обласному центрі, – зазначив капітан АКА-01 капітан-лейтенант Борис Риндик. – Міський голова Рівного Володимир Хомко цю ініціативу сприйняв схвально і навіть пообіцяв нам фінансову підтримку з міського бюджету.

Сьогодні, 17 лютого, делегація військових моряків провела зустріч з керівництвом міста аби намітити перші кроки співпраці. Планується, що до Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України будуть завершені всі юридичні процедури, необхідні для присвоєння бойовому катеру почесного імені «Рівне».

катер3 катер2

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.