дивись.info

Львівська міськрада скасувала події на завтра

Львівська міськрада скасувала події на завтра

Львівська міська рада скасувала події, проведення яких раніше анонсувалось на завтра. Про це Дивись. Інфо повідомили у прес-службі ЛМР

 Анонси скасовано!

 

Час Подія Місце Примітки

13.00

Зустріч незрячих мешканців Львова з відомою співачкою і громадським діячем Софією Фединою Приміщення Львівського обласного фонду соціального захисту і реабілітації сліпих (вул. Городоцька, 81) Захід відбуватиметься в межах проекту «Тет-а-тет з митцями».

Більше інформації про проект можна отримати в координатора Оксани Потимко (тел. 097 2440684).

13.00

Відкриття пам’ятних погрудь Королю Данилу та Митрополиту Андрею Шептицькому в холі 2-го поверху Ратуші Пл. Ринок,1, 2 поверх, хол навпроти ліфта Участь візьмуть: міський голова Львова Андрій Садовий, отець-капелан Львівської міської ради Павло Дроздяк, в.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Олег Березюк, відомі історики.

13.30

Лекція в.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Олега Березюка для стажувальників мерії Велика сесійна зала Лекція передуватиме нагородженню кращих стажувальників мерії дипломами

14.30

Вручення дипломів за результатами стажування в структурних підрозділах мерії в рамках програми «Перший кар’єрний крок» Велика сесійна зала Дипломи вручатиме міський голова Львова Андрій Садовий.

Урочисто відзначать 140 кращих стажувальників.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.