• USD: 36.60
  • EUR: 38.90

Колодій взяв відповідальність на себе

Колодій взяв відповідальність на себе

За ситуацію на Львівщині від сьогодні відповідає голова облради Петро Колодій. Про це йдеться у відозві виконавчого комітету Львівської обласної ради - Народної Ради до жителів Львівщини, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР

ВІДОЗВА виконавчого комітету Львівської обласної ради – Народної Ради до жителів Львівщини

 БРАТИ І СЕСТРИ УКРАЇНЦІ!

Режим розпочав відкриті бойові дії проти народу. На розправу з активістами Майдану кинуті силові підрозділи та озброєні «тітушки». Кількість убитих у Києві йде на десятки, поранених – на сотні.

У цей визначальний час ми повинні бути зорганізованими, відповідальними та єдиними, бо лише так захистимо свої родини, свою країну, свій народ.

Виконуючи волю громади Львівщини, виконавчий комітет Львівської обласної ради – Народна Рада бере на себе всю повноту відповідальності за долю краю та громадян.

До складу виконавчого комітету Львівської обласної ради – Народної Ради на чолі з головою Ради, керівником Штабу Національного Спротиву Львівщини Петром Колодієм, увійшли представники депутатського корпусу, Самооборони Майдану, інших об’єднань активістів, громадські діячі, відомі вчені.

Головним завданням виконавчого комітету Львівської обласної ради – Народної ради є підтримання життєзабезпечення та правопорядку на   території області, сприяння у відправці активістів до Києва, забезпечення Київського Майдану всім необхідним.

Легітимними органами влади на Львівщині залишаються всенародно обрані місцеві ради та створені ними виконавчі комітети.

Більшість районних відділів міліції на Львівщині вже оголосили про перехід на бік українського народу та підпорядкування виконавчому комітету Львівської обласної ради – Народній Раді.

Виконавчий комітет Львівської обласної ради – Народна Рада підпорядковує собі всі органи виконавчої влади, що знаходяться на території області та звертається до всіх державних службовців і громадян із закликом виконувати рішення та розпорядження, підписані  головою Народної Ради Петром Колодієм.

Виконавчий комітет Львівської обласної ради – Народна Рада розміщується в адмінбудинку Львівської обласної ради за адресою:  вул. В. Винниченка, 18, м. Львів; телефон гарячої лінії: 0 800 501 727.

 СЛАВА УКРАЇНІ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: