дивись.info

Кошулинський відкрив засідання Ради і оголосив перерву на годину

Кошулинський відкрив засідання Ради і оголосив перерву на годину

Заступник голови Верховної Ради Руслан Кошулинський відкрив засідання парламенту і відразу ж оголосив перерву на годину. Про це в четвер, 20 лютого, повідомляє кореспондент НБН.

Кворуму в Раді зараз немає. До парламенту приїхав народний депутат (Партія регіонів) Нестор Шуфрич з пропозиціями від регіоналів.

«Засідання парламенту відкрилося і ми зробили перерву на годину з тим, щоб почекати решту депутатів, які повинні під’їхати з тим, щоб провести ефективне засідання… Присутні депутати від усіх фракцій, …але комуністів не бачу поки що, принаймні», – повідомив народний депутат («Батьківщина») Арсеній Аваков.

Зазначимо, що пан Кошулинський не назвав точну кількість присутніх у залі депутатів, за неперевіреною інформацією їх 195 осіб. Зараз триває письмова реєстрація. На засідання Ради крім опозиціонерів поки прийшли близько 20 регіоналів, група Литвина, нефракційні депутати.

Як розповів народний депутат «Батьківщина» Володимир Бондаренко, порядок денний засідання ще не визначена і зараз присутні депутати будуть радитися з цього приводу. «Наша порядок денний вся на вулиці», – сказав він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.