дивись.info

Янукович знайшовся

Янукович знайшовся

Літак Януковича вночі сів на аеродромі Харківського авіазаводу. Звідти тепер уже колишній президент відбув на дачу одного з впливових місцевих чиновників. Про це із посиланням на неназване джерело повідомляють “Донецкие вести“.

За словами джерела, борт, “неофіційний” президентский борт вилетів в Об’єднані Арабські Емірати, аби відволікти увагу. Сам Янукович під прикриттям прибув до Харкова для участі в з’їзді.

Початковий план передбачав виступ Віктора Януковича на з’їзді, проголошення нової республіки південного сходу й відокремлення від України. Гарантом безпеки нового утворення мав стати російський президент Володимир Путін, що мав офіційно підтримати молоду державу й ввести обмежений контингент для захисту республіки.

Однак, попри очікування, Путін жорстко відмовив Януковичу навіть у визнанні, не кажучи вже про військову підтримку. Після цього демаршу прибічники проекту відмовились від його реалізації, прийнявши рішення на з’їзді про підтримку цілісності України. Янукович брати участь у ньому відмовився.

Наразі команда Януковича шукає способів втечи з України. Головною перепоною лишається відмова низки країн надавати йому притулок.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.