дивись.info

Звільнення Тимошенко було не зовсім приємною несподіванкою для Кличка, – Березовець

Звільнення Тимошенко було не зовсім приємною несподіванкою для Кличка, – Березовець

Вихід Юлії Тимошенко був несподіваним для лідерів нинішньої парламентської опозиції, однак своєчасним для політичної ситуації в Україні. Про це в коментарі УНН розповів політолог Тарас Березовець.

“Звільнення Тимошенко було не зовсім приємною несподіванкою для її соратників по опозиції, особливо для Віталія Кличко, який вже бачив себе єдиним кандидатом від опозиції. Але очевидно, що всі троє лідерів опозиції втратили свої рейтинги від євромайдану своїми достатньо непослідовними діями і вихід Тимошенко є абсолютно своєчасним. Тільки призначили дату президентських виборів – і в цей же день Юлію Тимошенко було звільнено”, – зазначив Березовець.

Він додав, що Юлії Тимошенко доведеться витратити деякий час на лікування, а за час ув’язнення її бажання стати президентом в неї не зменшилося.

“Юлія Тимошенко є єдиним кандидатом на посаду президента і тепер має швидко вирішитись питання висування єдиного кандидата від опозиційного табору, яким стане Тимошенко. Януковичу, думаю, буде судом заборонено брати участь у виборчій кампанії, якщо він до того часу не покине Україну”, – резюмував політолог.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.