дивись.info

Пройшло уже два дні, як працює стара-нова влада, а ми бачимо закулісні «тьорки», – Віктор Балога

Пройшло уже два дні, як працює стара-нова влада, а ми бачимо закулісні «тьорки», – Віктор Балога

Позафракційний депутат Віктор Балога розкритикував діяльність Верховної Ради України і запропонував свій план дій.

“Пройшло уже два дні, як працює стара-нова влада. Цього, звичайно, мало, аби кардинально змінити країну, але 48 годин – це більше, ніж достатньо, аби принаймні прийняти ключові рішення. Замість того ми бачимо закулісні «тьорки», або хаотичне ухвалення законопроектів.

Вважаю, зараз усім нам потрібно працювати над зміцненням унітарності держави і повернути борги Майдану. Для цього потрібно:

  1. Сьогодні ж сформувати уряд. Кандидати повинні бути не політики з вчорашнього дня, а професіонали, моральні і чесні люди на всіх посадах.
  2. Напрацювати пакет економічних реформ, зупинити падіння промислового виробництва, що дасть можливість зупинити ріст безробіття, ліквідувати пільги для металургійних і хімічних підприємств. Вчорашня опозиція, яка сьогодні уже влада, не раз говорила, що знає як будувати ефективну економіку. Якщо це так – зараз саме час доказати це на ділі.
  3. Змінити все керівництво усіх силових органів, їх підрозділів, і повернути усіх тих, хто з політичних мотивів був звільнений протягом останніх років.  Я вже не кажу про такі речі, як негайне затримання катів, які вбивали і катували людей. Де перші затримані з числа тих, кого вичислила громадськість? Чому кримський кат Небесної сотні, фото якого не перший день гуляють інтернетом, досі не в наручниках?
  4. Наступний пункт – створення робочої групи з вдосконалення Конституції України. Перший крок зроблено – країна повернула попередню редакцію Основного закону, але він все одно створює багато проблем правового і адміністративного характеру. Зокрема, потрібно повністю ліквідувати інститут державних адміністрацій у областях.
  5. Створити спільно з громадськістю люстраційні комісії, які займуться силовиками і напрацюють дієві фільтри проти вчорашніх «антифашистів», яких сьогодні хоч до рани прикладай.

Усе це потрібно робити негайно, за гарячими слідами. Кожен день зволікання лише додає сили охочим до сепаратизму і тим, хто наївно мріє про реванш.” , – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.