дивись.info

Росія може розглянути приєднання Криму, – депутат Думи

Росія може розглянути приєднання Криму, – депутат Думи

Голова комітету Держдуми РФ зі справ СНД, євразійської інтеграції та зв’язків зі співвітчизниками Леонід Слуцький (ЛДПР) заявив у Сімферополі, що Держдума може розглянути питання про приєднання Криму до Росії, повідомляє ВВС Україна.

“Що стосується нашого погляду на ситуацію в Україні в цілому – ми бажаємо зберегти цілісність України”, – зазначив він, але додав, що в разі погіршення ситуації в Україні та за наявності відповідного звернення кримського парламенту або рішення місцевого референдуму, Дума швидко розгляне питання про приєднання Криму.

“Ми цю ситуацію досліджуватимемо і досліджуватимемо, напевно, достатньо швидко… Напевно, ми зможемо знайти здоровий глузд й практичні кроки з її реалізації”, – цитує УНІАН слова політика, який прибув до кримської столиці у понеділок ввечері.

У понеділок голова Ради Федерації Валентина Матвієнко запевнила, що Росія не ставить під сумнів те, що Крим – українська територія, але розуміє настрої частини населення півострова, яка хоче приєднання Криму до Росії. Політик наголосила, що офіційна Москва не підбурює до таких закликів.

У низці ЗМІ, також із посиланням на Леоніда Слуцького, з’явилася інформація про те, що Росія готується до реалізації проекту з прискореної видачі паспортів РФ кримчанам. Але російський депутат спростував ці повідомлення.

“Кримські колеги видали бажане за дійсне. Це питання занадто тонкої матерії, яке потребує як особливого опрацювання, так і спеціального рішення керівництва держави”, – заявив він.

При цьому лідер ЛДПР, депутат Держдуми Володимир Жириновський заявив, що вимагатиме спрощеної процедури видачі російських паспортів для всіх громадян України, які бажатимуть цього.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.