дивись.info

УНП на Львівщині очолила колишня телеведуча ЛОДТРК

УНП на Львівщині очолила колишня телеведуча ЛОДТРК

Львівську обласну організацію Української народної партії очолила Ольга Давид, колишня телеведуча Львіського телебачення. На позачерговій виборчій конференції, що пройшла 23 лютого, ЛОО УНП повністю змінила керівництво, звинувативши колишніх очільників партії у колаборації з колишньої владою і розбазарюванні партійного майна.

Позачергова виборча конференція ЛОО УНП обрала головою ЛОО УНП колишню журналістку ЛОДТРК, прес-секретаря ЛОО УНП у 2003-2007 рр. Ольгу Давид, а її заступниками – директора Львівського Музею історії релігії Ореста Малиця та викладача Львівського регіонального інституту державного управління Олега Немчінова.

«Жодна особа, причетна до попередніх керівних органів ЛОО УНП, не потрапила до нового складу, а більшість членів попереднього проводу організації були виключені з партії вищими керівними органами УНП за відмову виконувати рішення партії, відсутність відповідної реакції на політичні події і колаборантські провладні рішення фракції УНП у Львівській облраді, а також вчинення активних дій щодо розбазарювання партійного майна», – зазначається у прес-релізі ЛОО УНП, надісланому на адресу ZAXID.NET.

Мова йде, зокрема, про голову Львівської обласної територіальної виборчої комісії (ОТВК) Миколу Щура та екс-заступник голови ЛОО УНП Андрія Зазуляка, зазначається у повідомленні.

Екс-голова ЛОО УНП М.Баляс припинив членство в УНП, вступивши в іншу партію, ще весною 2013 року і не мав законних підстав надалі залишатися керівником в ЛОО УНП, наголошує прес-служба ЛОО УНП.

Джерело: ZAXID.NET

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.