дивись.info

Цимбалюк написав рапорт

Цимбалюк написав рапорт

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України Михайло Цимбалюк написав рапорт на звільнення. Сьогодні, 26 лютого, повіз рапорт в. о. міністра внутрішніх справ Арсенові Авакову в Київ.

Про це ZAXID.NET розповів сам Михайло Цимбалюк. Рапорт він написав на ім’я Арсена Авакова.

«Вважаю, що є новий керівник, який має приймати рішення щодо людей, які очолюватимуть всі підрозділи МВС», – пояснив своє рішення Цимбалюк.

За його словами, університет зараз функціонує у звичному режимі. «В той непростий період я свою роль як керівник виконав, а тепер, коли ситуація стабілізувалася, написав рапорт на звільнення», – додав Михайло Цимбалюк.

На запитання, чи вже розмовляв з в.о. міністра про можливу майбутню посаду, Михайло Цимбалюк сказав: «Ще такої розмови не було, я тільки везу рапорт до Києва».

Вчора у соцмережах з’явилася інформація про 24-годинний ультиматум, який студенти нібито поставили ректору, вимагаючи його звільнення. Однак Цимбалюк заперечив, що його рапорт пов’язаний з вимогами студентів. «Таку інформацію чую вперше. Ніяких ультиматумів ні від курсантів, ні від студентів не було», – сказав він.

Нагадаємо, ректором Михайла Цимбалюка призначили 30 грудня 2011 року. З 21 грудня 2010 року до листопада 2011 року Михайло Цимбалюк був головою ЛОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.