дивись.info

Перемишлянську районну раду очолив свободівець Микола Музичка

Перемишлянську районну раду очолив свободівець Микола Музичка

27 лютого 2014 року на сесії Перемишлянської районної ради депутати обрали головою ради свободівця Миколу Музичку. За цю кандидатуру проголосувало 32 депутати з 54 присутніх на сесії, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОО ВО “Свобода”.

Микола Музичка є головою Перемишлянської районної організації ВО «Свобода», очолював фракцію в Перемишлянській районній раді.

Виступаючи на сесії, він зазначив, що район тривалий час перебував під контролем Партії регіонів та їхніх сателітів. Внаслідок їхнього «господарювання» Перемишлянщина за різними показниками займає останні місця в області. Новий голова районної ради зазначив, що серед пріоритетних напрямків розвитку району – сільське господарство, яким колись славилася Перемишлянщина, залучення інвестицій для підприємств, ремонт шкіл і народних домів, недопущення закриття лікарняних відділень та інше. Він запропонував створити громадську раду при райраді, в яку би увійшли найавторитетніші люди району, щоб постійно контролювати владу.

Нагадаємо, що 24 лютого під тиском громади керівництво Перемишлянської райдержадміністрації і районної ради написало заяви на звільнення. Перемишлянську районну раду досі очолював представник Партії регіонів Петро Бучок.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.