дивись.info

У Львові відкрилася весільна виставка “Wedding show” (відео)

У Львові відкрилася весільна виставка “Wedding show” (відео)

Сьогодні о 12.00 в Львівському палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 розпочала свою роботу весільна виставка “Wedding show” про це повідомляє кореспондент Дивись.Інфо . Виставка триватиме чотири дні і завершиться у неділю.

Цьогорічна виставка проходить трохи скромніше аніж минулорічна, на ній представлені близько сорока стендів учасників.  Але це й не дивно, адже, через події в державі, заплановану півроку тому виставку взагалі хотіли відміни.  Але,  на прохання Львівської міської ради та для підтримання морального духу, було прийнято рішення таки провести “Wedding show”.

“В цей час навпаки потрібно показати людям що все гаразд, що життя продовжується, що Львів живе своїй цікавим культурним життям”, – розповідає організатор виставки, Лана Карпович.

До цього часу ще зголошуються учасники, котрі хочуть взяти участь у виставці, тому на вихідних можу бути представлено набагато більше цікавих стендів.

Окрім цього під час виставки гості зможуть послухати та побачити виступи цікавих музичних колективів та ді-джеїв, хореографічних балетів та та різноманітних шоу-програм. Цікава насичена програма розписана на всі чотири дні виставки.

“Родзинкою виставки буде багато розіграшів серед гостей, зокрема комуть дістанеться сертифікат на золоті обручки на суму 1 000 гривень”, –  каже Лана Карпович.

Більше можна дізнатися з відеосюжету Дивись.Інфо:

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.