дивись.info

“Свобода” ініціює заборону секти Догнала

“Свобода” ініціює заборону секти Догнала

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській обласній раді ініціює розгляд на сесії питання про заборону діяльності секти Догнала.  Цю пропозицію вніс 28 лютого 2014 року на засіданні президії Львівської обласної ради голова фракції ВО «Свобода» Андрій Холявка.

Свободівець пропонує ухвалили звернення до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх  справ України щодо перевірки діяльності на території Львівської області та заборони релігійного угруповання, очолюваного іноземним громадянином А. Догналом.

Депутат наголосив, що до Львівської обласної ради зверталися Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви, інші представники духовенства і громадськість зі скаргами на незаконну й антидержавну діяльність релігійного угруповання, яке іменує себе “Українська правовірна греко-католицька Церква”.

Андрій Холявка вважає, що Львівська обласна рада має перешкодити спробам посіяти в області релігійну ворожнечу та дестабілізувати конфесійну ситуацію.

 Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.