дивись.info

Кличко вимагає денонсувати угоду з Росією про Чорноморський флот

Кличко вимагає денонсувати угоду з Росією про Чорноморський флот

Лідер партії УДАР Віталій Кличко вимагає денонсувати угоду про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму і оголосити загальну мобілізацію, передає Експресо.tv.

Як повідомляє прес-служба УДАРу, Кличко звернувся до в.о. президента Олександра Турчинова з вимогою щодо необхідності терміново направити заяву до ООН про невідкладне скликання Ради Безпеки ООН в зв’язку з агресією Росії проти України.

Також Кличко наполягає розглянути на терміновому засіданні Верховної Ради питання денонсації Угоди про перебування Чорноморського флоту в Криму.

Лідер УДАРу переконаний, що український парламент також має звернутися до керівників держав-гарантів безпеки України терміново виконати свої міжнародні зобов’язання згідно Будапештського меморандуму. І зупинити агресію з боку Росії проти суверенної України.

«Верховна Рада, – підкреслив Кличко, – повинна доручити Верховному головнокомандувачу оголосити повну мобілізацію у зв’язку з початком агресії проти України».

Нагадаємо, сьогодні Рада Федерації Росії дала дозвіл президенту Росії Володимиру Путіну на збройну агресію проти України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.