дивись.info

На Майданi були агенти СБУ з Львiвщини

На Майданi були агенти СБУ з Львiвщини
Iз спецслужбами спiвпрацювали двоє членiв партiї “Свобода” та рухiвець

Нардеп Геннадiй Москаль оприлюднив документи про агентурно-оперативнi заходи СБУ з компроментування та дестабiлiзацiї ситуацiї на Майданi.

У списку агентiв, якi були засланi в табiр протестувальникiв, є агентура, завербована серед “Свободи” та Народного руху зЛьвiвщини. Зокрема, зазначено, що про плани активiстiв iнформували СБУ агенти “Iса” та “Iванюк” з ВО “Свобода” й агент “Кайзер” з Народного руху.

Геннадiєвi Москалю вiдомi прiзвища агентiв, i вiн обiцяє їх розкрити, якщо цього не зробить теперiшнє керiвництво спецслужби.

“В опозицiйнi партiї та громадськi органiзацiї впроваджено спiвробiтникiв СБУ — нелегалiв. Крiм того, агентуру вербували з числа самих активiстiв “Батькiвшини”, “УДАРу”, “Свободи” та громадських органiзацiй. Тепер цi структури самi можуть вирахувати своїх “героїв” або ж дiзнатися про них у нового голови СБУ Наливайченка, що й буде прикладом люстрацiї, про яку сьогоднi так багато говорять, — заявив Генадiй Москаль. — Якщо ж нове керiвництво СБУ не розкриє своїх сексотiв, застерiгаю за собою право самому опублiкувати списки агентiв iз прiзвищами та iншими даними”.

 Експрес

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.