дивись.info

Депутати Львівської облради взяли участь у вшануваннях Лева та Дарії Ребетів

Депутати Львівської облради взяли участь у вшануваннях Лева та Дарії Ребетів

Представники громадських організацій Львівщини, депутати Львівської обласної ради Оксана Юринець, Ярослав Кравченко та Роман Ковальчук взяли участь у заходах  із нагоди 102-ої річниці від дня народження відомого діяча українського національно-визвольного руху, професора, ідеолога ОУН Лева Ребета та з нагоди 101-ої річниці від дня народження його дружини, співзасновниці УГВР  Дарії Ребет, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

Покладання квітів та поминальна панахида відбулися 3 березня на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища у м. Львові, біля могил Лева та Дарії Ребетів.

Депутат Львівської обласної ради Оксана Юринець сказала: „Напевно, невипадково і дуже символічно, що тут, на Полі почесних поховань, знайшли місце спочинку ті герої, які працювали кілька століть тому, і герої нинішні –Герої Небесної Сотні. У перший день Великого посту, який почався сьогодні, ми вшановуємо цих великих людей. Це надзвичайно символічно, особливо у такий тривожний для України час. Нині кожен із нас повинен докласти максимум зусиль для збереження миру в Українській державі. І потрібно це робити це щиро, відверто і рівняючись на героїв”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.