дивись.info

Дрогобицьку РДА очолить Олексій Балицький, – ЗМІ

Дрогобицьку РДА очолить Олексій Балицький, – ЗМІ

Сьогодні, 3 березня, в кулуарах Дрогобицької районної ради та Дрогобицької РДА активно обговорювали вчорашнє призначення народного депутата України, «свободівки» Ірини Сех на посаду голови Львівської ОДА.

Відтак, висловлювали припущення хто ж може очолити відповідно Дрогобицьку райдержадміністрацію.

Серед ймовірних претендентів-кандидатів обговорювалося єдине прізвище – депутата-«свободівця» Львівської обласної ради від Трускавця, трускавчанина Олексія Балицького.

Офіційні кадрові призначення очікуються з дня на день.

Нагадаємо, 21 лютого голова Дрогобицької РДА Михайло Винницький,  а також його заступники Степан Рудницький, Іван Мізерник, керівник апарату Олександр Філіпенко на вимогу депутатів Дрогобицької районної ради написали заяви на звільнення. Заяву не написала лише заступниця голови РДА з гуманітарних питань Галина Гайдук, яка перебуває на лікарняному. Заяви заступників одразу ж було завізовано, натомість М.Винницький досі фактично залишається очільником району (його заяву до цього часу не було кому розглянути, оскільки голова ОДА О.Сало теж написав заяву на звільнення), і навіть попри фактичне усунення від роботи, підписує усі фінансові документи.

Медіа Дрогобиччина

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.