дивись.info

Профільна комісія ЛОР прийняла звіт Департаменту міжнародного співробітництва

Профільна комісія ЛОР прийняла звіт Департаменту міжнародного співробітництва

Сьогодні, 3 березня, під час засідання постійної комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради Департамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації прозвітував про виконання обласних програм у 2013 році, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

Зокрема, заступник директора департаменту Оксана Погорілко доповіла про стан виконання Програми розвитку туризму та рекреації у Львівській області на 2011-2013 роки та про виконання Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2012-2014 роки.

«На виконання заходів Програми розвитку туризму та рекреації у Львівській області на 2011-2013 роки  на 2013 рік було передбачено кошти в сумі 350 тис. грн, які освоєно в повному обсязі, – повідомила О. Погорілко. – Також понад 488 тис. грн використано у 2013 році за Програмою з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2012-2014 роки. За цією Програмою передбачались кошти в сумі 600 тис. грн», – додала заступник директора Департаменту.

Варто відзначити, що в Львівській області також успішно реалізується регіональна Програма співпраці із закордонними українцями, трудовими мігрантами та реемігрантами на 2013 – 2015 роки.

Голова постійної комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради Павло Хобзей акцентував увагу керівництва профільного Департаменту Львівської ОДА на тому, що цього року аналогічна програма буде реалізовуватись і за державні кошти. Також він зазначив, що немає ніяких зауважень до роботи Департаменту.

Загалом члени профільної комісії прийняли цей звіт та побажали департаменту плідної співпраці й вагомих здобутків.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.