дивись.info

Рада при Путіні заговорила про відмову від застосування зброї в Україні

Рада при Путіні заговорила про відмову від застосування зброї в Україні

У Раді при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини вважають, що під час врегулювання політичної кризи в Україні потрібно повністю виключити використання збройних сил.

Про це йдеться в заяві Ради.

“Використання збройних сил завжди загрожує подальшою ескалацією насильства і масштабнішими порушеннями прав людини. Проблеми України мають вирішуватися політичним врегулюванням і постійним пошуком компромісу із найважливіших спірних питань (наприклад, про статус мов), але ніяк не за допомогою введення військ”, – заявили в Раді.

Представники Ради вважають, що необхідність використання армії “мотивується загрозою російським громадянам і співвітчизникам”.

“Дійсно, відомі випадки свавілля і насильства, які чинять представники різних політичних сил. Однак застосування зовнішньої військової сили, пов’язане з порушенням суверенітету сусідньої держави, що суперечить міжнародним зобов’язанням Росії, на нашу думку , абсолютно не адекватно масштабам порушень”, – йдеться в заяві.

При цьому, за даними Ради, “інформація про напади, заворушення та вбивства на території Криму недостовірна і перебільшена”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.