дивись.info

Якщо почнеться війна, що робитиме вчителька початкових класів?, – політолог

Якщо почнеться війна, що робитиме вчителька початкових класів?, – політолог

«На Львівщині було достатньо освічених керівників, які пройшли великий шлях, і управлінців, і підприємців, і було з кого вибирати. Але, очевидно, це результат торгу, і очевидно, що три галицькі області з політичних міркувань, а не з міркувань доцільності чи ефективності просто передані ВО «Свобода», скажімо, так, в управління», – заявив «Погляду» політолог Тарас Возняк.

«Найнеприємніше є те, що люди роблять якісь свої оборудки тоді, коли країна в небезпеці. І потрібні не люди з педагогічною освітою на таких посадах. Бо, не дай, Боже, почнеться війна, що робитиме вчителька початкових класів? Як вона керуватиме, я не знаю. Треба бути серйозним. Я не розумію, як може бути, при всій повазі до наших героїв Майдану, що на ключові посади, які пов’язані з силовими відомствами, можуть ставитися журналісти, історики, белетристи і так далі. Ця некомпетентність може призвести до страшенної катастрофи. І цю некомпетентність експортували до Львова», – заявив політолог.

На думку Тараса Возняка, призначення, яке відбулося без погодження з громадськістю, може призвести до нового Майдану на Львівщині. Зрештою, каже політолог, теперішні керівники все одно, через якийсь час повинні будуть якось звітуватися перед народом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.