дивись.info

До введення санкцій проти Росії залишилась доба, – голова МЗС Франції

До введення санкцій проти Росії залишилась доба, – голова МЗС Франції

Якщо Росія не здійснить деескалації напруженості, створеної її вторгненням до України, «санкції будуть завтра», нагадав сьогодні міністр закордонних справ Франції Лоран Фаб’юс

Як сказав він в інтерв’ю одному з французьких телеканалів, ці санкції Євросоюзу стосуватимуться візових справ, поточних переговорів на економічні теми, а також активів певних російських олігархів, повідомляє Радіо Свобода.

Фаб’юс закликав стати на шлях діалогу, але нагадав, що завтра відбудеться позачерговий саміт Європейського союзу, який проголосує за ці санкції, якщо з боку Росії не буде деескалації.

«Ми очікуємо і сподіваємося, що Росія таки скаже нам сьогодні, що перспектива діалогу є, і саме це пропонуємо ми з Німеччиною: контактна група у складі кількох країн», – сказав міністр закордонних справ Франції.

Тим часом у Криму російські війська, які вторглися туди попередніми днями, і місцеві проросійські активісти продовжували сьогодні нарощувати напруженість навколо заблокованих ними частин українських військових та інших силових структур.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.