дивись.info

На Львівщині прибирають біля пам’ятних місць, пов’язаних із Шевченком

На Львівщині прибирають біля пам’ятних місць, пов’язаних із Шевченком

Молодіжна акція із впорядкування та прибирання пам’ятних місць пов’язаних із Т.Г. Шевченком, яка ініційована управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, активно триває в різних районах та містах Львівщини. Так, молодіжні та учнівські організації, за підтримки секторів молоді та спорту відповідних районних райдержадміністрацій, активно зорганізувалися у місті Бориславі, Самбірському, Жидачівському та Сколівському районах, повідомила Дивись. Інфо заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

Зокрема, представники Бориславських молодіжних громадських організацій «Пласт», «Молодь за Зміни», «Сокіл» 1 березня ц.р. вже прибрали та впорядкували вулицю та погруддя Тараса Шевченка, що у м. Бориславі.

3 березня 2014 року у с. Стрілковичі Самбірського району представники «Молодої просвіти» та учнівського самоврядування впорядкували площу біля пам’ятника видатному українському поету Т.Шевченку.

Близько 60 представників Жидачівської молодіжної громадської організації «Вектор» та учнівського парламенту Жидачівського НВК впорядкували пам’ятник Т.Шевченку, що у м. Жидачеві.

Також 4 березня впорядковано два пам’ятника Тарасові Шевченку у Сколівському районі, а саме у  м. Сколе та смт В.Синьовидне. До акції долучилось близько 35 пластунів Сколівської станиці та представник сектору молоді та спорту Сколівської райдержадміністрації.

Подібні акції найближчими днями відбудуться і в інших населених пунктах по усій Львівщині.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.