дивись.info

Студенти Бродівського педколеджу підготовили виставку творів до ювілею Тараса Шевченка (фото)

Студенти Бродівського педколеджу підготовили виставку творів до ювілею Тараса Шевченка (фото)

5 березня у виставковій залі Бродівського істирико-краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки творів студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича, присвячених ювілею Великого Кобзаря. У виставці експонуються студентські роботи, виконані у техніці художньої різьби, випалювання та вишиття за ескізами картин Тараса Шевченка.

«Студенти школи різьбярства педколеджу у своїх роботах відобразили творчість Шевченка як великого художника», – зазначив директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук під час відкриття виставки.

Викладач декоративно-прикладного мистецтва Бродівського педагогічного коледжу Ігор Ошурко у коментарях до події зазначив: «Метою виставки було, насамперед, пройтися невеличким екскурсом по творчості Шевченка як художника. Адже Великий Тарас був не звичайним художником, не просто людиною, яка вміє малювати – Шевченко за волею долі був академіком Санкт-петербурзької академії мистецтв. Це заслужене звання для Тараса Шевченка – людини надзвичайно великої сили волі».

Також Ігор Ошурко наголосив, що за кожною експонованою на виставці роботою – величезна натхненна праця студентів-митців Бродівського педколеджу, навіяна творчістю Великого Тараса.

У відкритті експозиції взяли участь представники місцевої влади, студенти-педагоги та школярі міста Броди, вчителі, професійні художники та митці-аматори.

На виставці представлено понад 50 мистецьких робіт студентського вернісажу, який готовився впродовж майже двох років.

Михайло Шишка, журналіст

Виставка2 Виставка3 Виставка4 Виставка5 Виставка6 Виставка7 Виставка8

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.