дивись.info

Грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України значно зросте, – уряд

Грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України значно зросте, – уряд

Кабінет міністрів обіцяє підвищити грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Міністерства оборони України в соціальній мережі Фейсбук.

“Кабінет Міністрів прийме рішення про додаткове фінансове забезпечення і виплати для військовослужбовців Збройних Сил України, починаючи з 1 березня поточного року. Відповідні доручення щодо негайної підготовки проектів рішень про допомогу Збройним Силам України отримали Міністр оборони та Міністр фінансів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Проектом відповідного нормативного акта передбачається підвищення окладів за військовими званнями у 10 разів. Крім того, в 2014 році військових очікує підвищення з 1 жовтня 2014 року посадових окладів на 50%, а з 1 січня 2015 року – ще на 30%.
Загалом зазначені заходи дозволять збільшити розмір грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України у 2,5 рази.
Крім того, в поточному місяці керівником Уряду доручено виплатити всім військовослужбовцям ЗС України, які проходять службу на території АР Крим, по додатковому місячному грошовому забезпеченню.
Від імені Уряду України Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк висловив слова найвищої подяки військовослужбовцям Збройних Сил України, які служать у військових частинах, розташованих на території Автономної Республіки Крим.
– Це люди, які присягнули народу України і залишаються вірними Присязі, – наголосив Арсеній Яценюк.
– Незважаючи на те, що в нас казна порожня, для героїв України Уряд зробить все, щоб вони відчували: українська держава їх шанує, поважає і турбується про них, – наголосив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.”

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.